Technologia

EDILUX

Automatyczne maszyny do polerowania krawędzi wielowrzecionowych pasów, produkowane zgodnie z najnowszymi koncepcjami i zasadami konstrukcyjnymi, wyróżniają się wydajnością i produkcją na każdym rodzaju materiału. Na materiałach stosowanych w budownictwie, wyposażeniu i zabytkach są one w stanie wykonać jednocześnie: pomiar / kalibracja, polerowanie na prostych krawędziach, fazowanie, dolne i górne rowki.

SPEEDY SYSTEM

Bardzo wszechstronne maszyny zdolne do obróbki pojedynczych sztuk lub małych serii sztuk; pozwalają uzyskać bardzo dobrą jakość na każdym rodzaju prostej i okrągłej krawędzi.

Piła 5-osiowa Donatoni JET

to prosta i kompaktowa piła mostkowa z 5 interpolowanymi osiami, zaprojektowana do produkcji blatów kuchennych i łazienkowych, brodzików, różnego rodzaju okładzin dla budownictwa, wykonana z marmuru, granitu i sztucznego kamienia.

Piaskarka Gold Man

Obróbki

Kiedy nasi inżynierowie i technicy prześcigają się nawzajem, zwycięzcami jesteście Pańśtwo. Rozwijając technologię maszyn, które potrafią wykonywać skomplikowane obróbki o bardzo wysokiej jakości. Pomagamy Państwu zaspokajać coraz wyższe wymagania klientów i wpływamy na kreatywność powiększając Państwa interesy.

tel 604 326 588
biuro@multi-stone.com

ul. Myśliwska 7
11-500 Giżycko

Ekspozycja:
ul. Leśna 23
11-500 Giżycko